Olja på duk, allmogeinteriör. Monogramsignerad AD. Nedre kant med smärre färgbortfall. (72x88)
400 SEK | 2021-01-09 23:09 |
350 SEK | 2021-01-07 20:20 |
300 SEK | 2021-01-09 00:08 |
200 SEK | 2021-01-08 19:50 |
100 SEK | 2021-01-07 20:11 |
100 SEK | Startpris |