Oljemålningar 2st, hamnbilder med figurer. I samtida ramar. Krackeleringar, mindre skador och revor, ramar med dekorbortfall. (ca.38x55)
1 000 SEK | 2021-01-10 12:11 |
950 SEK | 2021-01-10 11:45 |
900 SEK | 2021-01-10 11:41 |
800 SEK | 2021-01-07 23:40 |
750 SEK | 2021-01-09 21:20 |
550 SEK | 2021-01-08 10:34 |
150 SEK | 2021-01-07 20:48 |
100 SEK | Startpris |