Färglitografi, stadsbild med figurer. Signerad och numrerad. Inramad. (44x54)
1 900 SEK | 2021-01-09 21:55 |
1 800 SEK | 2021-01-10 11:23 |
950 SEK | 2021-01-10 09:47 |
850 SEK | 2021-01-08 14:23 |
250 SEK | 2021-01-08 12:26 |
150 SEK | 2021-01-07 19:06 |
100 SEK | 2021-01-07 18:56 |
100 SEK | Startpris |