Byst i patinerad konstmassa, "Gustaf V". Signerad och daterad 1915. (Höjd 33)
1 100 SEK | 2021-01-10 07:09 |
1 000 SEK | 2021-01-10 08:23 |
650 SEK | 2021-01-09 21:33 |
350 SEK | 2021-01-08 13:45 |
300 SEK | 2021-01-08 14:23 |
200 SEK | 2021-01-07 23:21 |
200 SEK | 2021-01-08 10:34 |
100 SEK | Startpris |