Stop, Gustaf Wilhelm Lindberg. Stop, Mathias Norling, Jönköping. Kallskål, Jonas Fryberg, Örebro, m.m. Slitage, omfattande bulor, lagningar. (Största diameter 35)
300 SEK | 2021-01-10 07:11 |
250 SEK | 2021-01-09 03:26 |
100 SEK | 2021-01-08 14:29 |
100 SEK | Startpris |