Blandteknik, motiv från Smedjebacken. Signerad och daterad 1945. (31x49)
950 SEK | 2021-01-10 09:18 |
900 SEK | 2021-01-10 10:45 |
700 SEK | 2021-01-09 19:55 |
100 SEK | Startpris |