Olja på duk, porträtt av C.F.Råckman. Uppspikad på träskiva. Skador, färgbortfall. (29x27)
3 200 SEK | 2021-01-09 17:37 |
3 000 SEK | 2021-01-10 11:25 |
1 600 SEK | 2021-01-09 15:30 |
550 SEK | 2021-01-09 00:40 |
450 SEK | 2021-01-08 17:06 |
350 SEK | 2021-01-08 09:05 |
200 SEK | 2021-01-07 20:44 |
150 SEK | 2021-01-07 20:18 |
100 SEK | 2021-01-07 20:18 |
100 SEK | Startpris |