Tenn och mässing. Med numrerade platser. Repor. (Längd 37)
2 600 SEK | 2021-01-10 11:58 |
2 500 SEK | 2021-01-10 11:58 |
550 SEK | 2021-01-10 10:09 |
500 SEK | 2021-01-09 22:11 |
200 SEK | 2021-01-08 21:53 |
150 SEK | 2021-01-07 22:26 |
100 SEK | 2021-01-07 21:57 |
100 SEK | Startpris |