Litograferade plåt. Förare i konstmassa. Färgslitage, mindre bulor, repor. (Längd 40)
450 SEK | 2021-01-09 15:58 |
400 SEK | 2021-01-07 18:34 |
350 SEK | 2021-01-08 12:31 |
250 SEK | 2021-01-08 09:25 |
150 SEK | 2021-01-07 22:01 |
100 SEK | Startpris |