Olja på duk, kvinna med barn. Signerad och daterad 1916. Med dedikation. Dubblerad duk, stötmärken, dukhål. (46x52)
1 800 SEK | 2021-01-10 11:01 |
1 700 SEK | 2021-01-10 11:24 |
100 SEK | Startpris |