Litograferad plåt. Stämplad. Ytslitage. (Längd 19,5)
2 200 SEK | 2021-01-09 16:42 |
2 100 SEK | 2021-01-10 12:02 |
1 900 SEK | 2021-01-10 11:58 |
1 200 SEK | 2021-01-09 08:37 |
900 SEK | 2021-01-08 18:47 |
800 SEK | 2021-01-08 18:08 |
700 SEK | 2021-01-08 12:31 |
650 SEK | 2021-01-08 14:45 |
100 SEK | Startpris |