Etsning, interiör med mansfigur. Signerad och daterad 1916. Inramad. Bladet något buligt. (19x14)
650 SEK | 2021-01-10 12:00 |
600 SEK | 2021-01-10 10:59 |
500 SEK | 2021-01-09 09:47 |
450 SEK | 2021-01-08 12:22 |
350 SEK | 2021-01-07 21:34 |
150 SEK | 2021-01-07 20:42 |
100 SEK | Startpris |