Svartmålat trä, alabaster med förgyllda bronsdetaljer. Verket ej komplett, bakre lucka saknas, alabastern med fläckar, nyckel och pendel saknas, urtavlan med mindre emaljskador, mindre torrsprickor. (Höjd 46, bredd 26)
1 500 SEK | 2021-01-10 11:44 |
1 400 SEK | 2021-01-08 11:10 |
1 100 SEK | 2021-01-10 11:29 |
800 SEK | 2021-01-08 23:58 |
750 SEK | 2021-01-08 20:53 |
150 SEK | 2021-01-07 22:31 |
100 SEK | 2021-01-07 19:53 |
100 SEK | Startpris |