Olja på duk, motiv med fågel. Signerad. (46x55)
650 SEK | 2021-01-10 10:43 |
600 SEK | 2021-01-10 11:41 |
500 SEK | 2021-01-09 17:31 |
450 SEK | 2021-01-09 17:00 |
400 SEK | 2021-01-08 16:15 |
400 SEK | 2021-01-08 19:52 |
300 SEK | 2021-01-08 07:09 |
100 SEK | 2021-01-08 06:47 |
100 SEK | Startpris |