Olja på duk, motiv med fågel. Signerad. (60x72)
700 SEK | 2021-01-10 10:42 |
650 SEK | 2021-01-10 10:05 |
500 SEK | 2021-01-09 20:15 |
450 SEK | 2021-01-08 16:02 |
400 SEK | 2021-01-09 17:27 |
300 SEK | 2021-01-08 07:09 |
150 SEK | 2021-01-08 06:47 |
100 SEK | 2021-01-07 21:04 |
100 SEK | Startpris |