Oljor på duk 2st, havsbilder. Signerade. En ram med skador. (20x29,5)
1 500 SEK | 2021-01-10 11:59 |
1 400 SEK | 2021-01-08 11:10 |
500 SEK | 2021-01-10 01:13 |
400 SEK | 2021-01-08 07:49 |
150 SEK | 2021-01-07 20:50 |
100 SEK | 2021-01-07 20:09 |
100 SEK | Startpris |