Olja på duk, "Tillmans sälgefäbodar i Dala-Floda". Signerad. (43x64)
2 200 SEK | 2021-01-10 12:03 |
2 100 SEK | 2021-01-10 12:02 |
2 000 SEK | 2021-01-10 12:01 |
1 000 SEK | 2021-01-10 01:47 |
600 SEK | 2021-01-10 00:13 |
500 SEK | 2021-01-08 14:49 |
250 SEK | 2021-01-07 19:14 |
100 SEK | Startpris |