Automat. Stålboett. Armband i läder. Funktion osäker. Urtavla med repor, slitage. (Diameter 35mm)
1 700 SEK | 2021-01-10 12:04 |
1 600 SEK | 2021-01-10 12:02 |
1 400 SEK | 2021-01-09 10:24 |
1 200 SEK | 2021-01-08 06:21 |
1 100 SEK | 2021-01-07 20:20 |
250 SEK | 2021-01-07 23:23 |
150 SEK | 2021-01-07 21:45 |
100 SEK | Startpris |