Olja på duk, "Blomstilleben i blå vas". Signerad. (60x49)
2 300 SEK | 2021-01-10 00:09 |
2 200 SEK | 2021-01-07 22:15 |
1 600 SEK | 2021-01-08 20:10 |
400 SEK | 2021-01-07 22:04 |
300 SEK | 2021-01-07 19:30 |
100 SEK | Startpris |