Olja på pappannå, porträtt av Titus van Rijn. I rikt skulpterad, samtida ram. A tergo med utställningsetikett. Ram med fogsläpp. Krackelering. (20x16,5)
2 900 SEK | 2021-01-10 11:38 |
2 800 SEK | 2021-01-10 12:01 |
2 600 SEK | 2021-01-10 11:43 |
2 300 SEK | 2021-01-10 09:53 |
1 600 SEK | 2021-01-09 14:36 |
1 400 SEK | 2021-01-08 11:09 |
1 200 SEK | 2021-01-08 20:56 |
1 000 SEK | 2021-01-08 11:12 |
900 SEK | 2021-01-07 23:16 |
600 SEK | 2021-01-08 10:27 |
300 SEK | 2021-01-07 20:17 |
100 SEK | 2021-01-07 19:53 |
100 SEK | Startpris |