Mahogny. Med svartmålade detaljer. Nyckel och pendel finns. Ytslitage, färgbortfall, enstaka dekorskador, nedre sockel lös. (Höjd 100)
450 SEK | 2021-01-10 11:56 |
400 SEK | 2021-01-10 11:55 |
250 SEK | 2021-01-10 09:21 |
150 SEK | 2021-01-09 00:35 |
100 SEK | Startpris |