Mahogny och valnöt. Svarvade, mörkbetsade detaljer. Nyckel saknas, ytslitage, märken, mindre fanerskador. (Höjd 98)
300 SEK | 2021-01-07 20:35 |
250 SEK | 2021-01-10 12:01 |
100 SEK | Startpris |