Mahogny. Svarvade stolpar. Krönt med örn. Nyckel saknas. Urtavla med skador och retuscher. Örn med lagning. Avslutande dekor och knoppar saknas. Ytslitage. (Höjd 113)
950 SEK | 2021-01-07 20:34 |
900 SEK | 2021-01-10 11:35 |
700 SEK | 2021-01-09 09:14 |
250 SEK | 2021-01-09 00:33 |
150 SEK | 2021-01-07 20:46 |
100 SEK | Startpris |