Olja på pannå, insjö med fiskmås. Signerad. (36x45)
1 100 SEK | 2021-01-10 11:58 |
1 000 SEK | 2021-01-10 11:03 |
650 SEK | 2021-01-10 10:36 |
350 SEK | 2021-01-08 13:46 |
100 SEK | Startpris |