Färglitografi, restauranginteriör. Signerad och numrerad. Inramad. Passepartout med mindre fläckar. (38x46)
2 100 SEK | 2021-01-10 11:55 |
2 000 SEK | 2021-01-10 11:57 |
1 700 SEK | 2021-01-08 16:14 |
1 500 SEK | 2021-01-08 20:09 |
1 200 SEK | 2021-01-08 09:21 |
200 SEK | 2021-01-07 19:30 |
100 SEK | Startpris |