Färglitografi, restaurangbild med figurer. Signerad och numrerad. Inramad. (37,5x54)
1 800 SEK | 2021-01-10 11:57 |
1 700 SEK | 2021-01-10 11:56 |
1 500 SEK | 2021-01-10 11:16 |
1 400 SEK | 2021-01-10 10:42 |
1 200 SEK | 2021-01-09 09:47 |
1 100 SEK | 2021-01-08 09:23 |
1 000 SEK | 2021-01-08 14:44 |
700 SEK | 2021-01-08 09:20 |
200 SEK | 2021-01-07 19:30 |
100 SEK | Startpris |