Färglitografi, dansande figurer. Signerad, EA. Inramad. (45,5x33)
2 200 SEK | 2021-01-10 11:38 |
2 100 SEK | 2021-01-10 09:14 |
2 000 SEK | 2021-01-10 08:36 |
1 400 SEK | 2021-01-10 09:01 |
1 100 SEK | 2021-01-08 11:06 |
1 000 SEK | 2021-01-08 09:17 |
300 SEK | 2021-01-07 20:56 |
200 SEK | 2021-01-07 19:29 |
100 SEK | Startpris |