Olja på duk, "Sämskar-Olle". Signerad. Enstaka små färgbortfall. (47x38)
800 SEK | 2021-01-10 11:58 |
750 SEK | 2021-01-09 11:19 |
600 SEK | 2021-01-09 09:59 |
500 SEK | 2021-01-08 11:44 |
200 SEK | 2021-01-07 20:18 |
100 SEK | Startpris |