Teak och ek. Modern design, 1950/60-tal. Höjd 112, bredd 90 cm. Repor, märken.
2 600 SEK | 2020-12-01 18:33 |
2 400 SEK | 2020-12-01 18:33 |
2 200 SEK | 2020-12-01 18:32 |
800 SEK | 2020-11-29 05:34 |
700 SEK | 2020-11-20 15:07 |
350 SEK | 2020-11-26 17:18 |
300 SEK | Startpris |