Rödbok med betsad sits. Formgivare Magnus Olesen, Rud Thygesen & Johnny Sørensen för Durup, Danmark, 1900-talets andra hälft. Höjd 36 cm. Repor, märken.
9 000 SEK | 2020-11-26 17:42 |
8 500 SEK | 2020-12-01 18:30 |
7 500 SEK | 2020-11-26 17:15 |
2 200 SEK | 2020-11-25 12:44 |
2 000 SEK | 2020-11-23 14:04 |
1 600 SEK | 2020-11-21 16:49 |
1 000 SEK | 2020-11-20 06:34 |
300 SEK | 2020-11-19 14:47 |
300 SEK | Startpris |