Ek. Märkt SMI. 1900-talets mitt. Höjd 119, bredd 145 cm. Repor, märken.
6 500 SEK | 2020-12-01 18:29 |
6 000 SEK | 2020-12-01 17:31 |
1 800 SEK | 2020-12-01 10:06 |
500 SEK | 2020-11-19 20:41 |
400 SEK | 2020-11-19 14:46 |
350 SEK | 2020-11-19 13:21 |
300 SEK | 2020-11-19 12:12 |
300 SEK | Startpris |