Teak. Trensum, 1900-talets andra hälft. Omärkt. Höjd 50, skivan 160x58 cm. Repor, märken.
3 000 SEK | 2020-12-01 10:35 |
2 800 SEK | 2020-12-01 09:21 |
1 800 SEK | 2020-11-29 22:26 |
1 600 SEK | 2020-11-26 13:49 |
1 000 SEK | 2020-11-19 12:06 |
800 SEK | 2020-11-22 11:17 |
600 SEK | 2020-11-21 10:47 |
450 SEK | 2020-11-20 17:05 |
350 SEK | 2020-11-19 18:06 |
300 SEK | Startpris |