Textilklädsel. "Farmor", plakettmärkt undertill. Klädsel med lagning och slitage.
3 400 SEK | 2020-12-01 18:29 |
3 200 SEK | 2020-12-01 18:28 |
1 200 SEK | 2020-11-19 12:06 |
1 200 SEK | 2020-12-01 14:42 |
600 SEK | 2020-11-30 21:59 |
400 SEK | 2020-11-25 21:20 |
300 SEK | Startpris |