83. YNGVAR SANDSTRÖM, SOFFBORD

Teak. AB Säffle Möbelfabrik, 1900-talets andra hälft. Märkt undertill. Höjd 54, längd 120 cm. Repor, märken.

Varunr 211644

1 December 2020 18:28

Utrop 1000 SEK

300 SEK2020-11-18 08:55
300 SEK Startpris

Onlineauktion 1 Dec. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!