32. PA (PETER ADOLF) PERSSON

Oljemålning på duk. Fiskenäten tas upp. Signerad. 78x115 cm. Krackeleringar.

Varunr 187453

1 December 2020 18:16

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 5 000 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

Utrop 6000 SEK

5 000 SEK2020-12-01 18:14
4 800 SEK2020-12-01 18:13
3 200 SEK2020-12-01 18:05
2 800 SEK2020-11-17 21:16
1 800 SEK2020-11-30 23:21
1 400 SEK2020-11-25 16:36
1 200 SEK2020-11-18 09:14
300 SEK Startpris

Onlineauktion 1 Dec. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!