Oljemålning på duk. Fiskenäten tas upp. Signerad. 78x115 cm. Krackeleringar.
5 000 SEK | 2020-12-01 18:14 |
4 800 SEK | 2020-12-01 18:13 |
3 200 SEK | 2020-12-01 18:05 |
2 800 SEK | 2020-11-17 21:16 |
1 800 SEK | 2020-11-30 23:21 |
1 400 SEK | 2020-11-25 16:36 |
1 200 SEK | 2020-11-18 09:14 |
300 SEK | Startpris |