Litografi, 28/50. Komposition. Dagmått 46x62 cm. Ej examinerad ur ram.
Proveniens: Konst och samlarhem, Brantevik.
5 500 SEK | 2020-12-01 19:33 |
5 000 SEK | 2020-12-01 19:32 |
4 200 SEK | 2020-12-01 19:31 |
3 400 SEK | 2020-12-01 19:30 |
2 800 SEK | 2020-11-28 21:08 |
1 700 SEK | 2020-11-26 17:44 |
1 400 SEK | 2020-11-26 12:07 |
1 300 SEK | 2020-11-23 09:48 |
350 SEK | 2020-11-20 16:10 |
300 SEK | 2020-11-20 15:36 |
300 SEK | Startpris |