Förkromad metall med klädsel i svart skinn. "Karin", Dux. Repor, märken. Plastringar på hjul med skador.
Proveniens: Konst och samlarhem, Brantevik.
28 000 SEK | 2020-12-01 19:08 |
28 000 SEK | 2020-12-01 19:09 |
24 000 SEK | 2020-12-01 18:41 |
24 000 SEK | 2020-12-01 18:43 |
12 000 SEK | 2020-11-28 07:58 |
10 000 SEK | 2020-11-25 18:30 |
9 500 SEK | 2020-11-25 12:45 |
8 500 SEK | 2020-11-23 09:46 |
8 000 SEK | 2020-11-23 19:17 |
5 500 SEK | 2020-11-23 18:45 |
2 400 SEK | 2020-11-23 01:56 |
2 200 SEK | 2020-11-22 16:18 |
700 SEK | 2020-11-21 02:11 |
400 SEK | 2020-11-21 11:57 |
300 SEK | Startpris |