Teak med ben i lackerad metall. 1900-talets mitt. Höjd 74, bredd 180 cm. Kantskador, repor, märken.
Proveniens: Konst och samlarhem, Brantevik.
1 300 SEK | 2020-12-01 19:06 |
1 200 SEK | 2020-11-28 23:51 |
1 100 SEK | 2020-12-01 17:59 |
900 SEK | 2020-11-23 09:45 |
300 SEK | Startpris |