Ek med konjaksfärgade skinnsitsar. Karl Andersson & Söner. "3236". Repor, märken, stoppningen torr.
Proveniens: Konst och samlarhem, Brantevik.
15 000 SEK | 2020-12-01 19:08 |
14 000 SEK | 2020-12-01 19:05 |
13 000 SEK | 2020-12-01 18:54 |
12 000 SEK | 2020-12-01 18:22 |
11 000 SEK | 2020-12-01 17:04 |
7 500 SEK | 2020-12-01 16:27 |
7 000 SEK | 2020-11-29 02:21 |
6 500 SEK | 2020-11-29 00:18 |
6 000 SEK | 2020-11-25 21:12 |
5 500 SEK | 2020-11-23 09:44 |
4 800 SEK | 2020-11-23 23:47 |
2 000 SEK | 2020-11-21 10:56 |
600 SEK | 2020-11-22 16:19 |
400 SEK | 2020-11-21 11:56 |
300 SEK | 2020-11-20 17:11 |
300 SEK | Startpris |