Ekstomme med textilklädd dyna. Troligen Børge Mogensen. Omärkt. Höjd 35, madrassmått 200x117 cm. Repor, märken.
Proveniens: Konst och samlarhem, Brantevik.
7 000 SEK | 2020-12-01 19:06 |
6 500 SEK | 2020-12-01 19:06 |
4 400 SEK | 2020-12-01 15:39 |
1 900 SEK | 2020-11-23 09:43 |
1 000 SEK | 2020-11-23 14:22 |
300 SEK | Startpris |