123. KARMSTOLAR, ETT PAR

Betsad bok med skinnklädsel. Rokokostil, 1900-talets andra hälft. Repor, märken. En stol med torkad stoppning på armstöden.

Varunr 210351

1 December 2020 18:41

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK 600 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Utrop 800 SEK

600 SEK2020-12-01 18:29
500 SEK2020-12-01 14:21
400 SEK2020-11-30 10:28
300 SEK2020-11-20 19:21
300 SEK Startpris

Onlineauktion 1 Dec. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!