Med handmålad dekor. Modellnummer 620. Glasyrslitage, repor. (Diameter 19)
3 400 SEK | 2020-12-06 12:15 |
3 200 SEK | 2020-12-06 12:10 |
2 500 SEK | 2020-12-04 16:05 |
2 000 SEK | 2020-12-04 19:27 |
1 600 SEK | 2020-12-04 10:36 |
800 SEK | 2020-12-03 18:09 |
650 SEK | 2020-12-03 09:07 |
450 SEK | 2020-12-03 16:17 |
100 SEK | 2020-12-02 20:50 |
100 SEK | Startpris |