Olja på duk uppklistrad på pannå, flodlandskap med jägare och hund. Signerad och daterad Paris 67. Inköpt vid Fine Art & Antiques 28 maj 2009, Stockholms Auktionsverk. Nedre kant med retuscher, kanter med färgnötningar. Ställvis krackelerad. Ram med dekorbortfall. (38x53)
6 400 SEK | 2020-12-06 11:40 |
6 200 SEK | 2020-12-06 09:55 |
5 400 SEK | 2020-12-06 10:35 |
5 000 SEK | 2020-12-06 10:09 |
4 400 SEK | 2020-12-05 19:12 |
3 600 SEK | 2020-12-04 20:44 |
3 200 SEK | 2020-12-04 20:26 |
3 000 SEK | 2020-12-04 12:56 |
2 000 SEK | 2020-12-04 18:55 |
1 800 SEK | 2020-12-03 19:42 |
600 SEK | 2020-12-03 15:47 |
350 SEK | 2020-12-03 10:20 |
250 SEK | 2020-12-02 23:48 |
150 SEK | 2020-12-02 22:11 |
100 SEK | Startpris |