Olja på duk, komposition. A tergo signerad, spår av monogramsignatur. (40x32,5)
7 400 SEK | 2020-12-06 10:08 |
7 200 SEK | 2020-12-06 10:35 |
5 200 SEK | 2020-12-06 09:46 |
4 000 SEK | 2020-12-05 18:01 |
3 800 SEK | 2020-12-05 18:32 |
3 000 SEK | 2020-12-03 21:16 |
1 800 SEK | 2020-12-03 22:05 |
650 SEK | 2020-12-03 18:52 |
600 SEK | 2020-12-03 13:15 |
100 SEK | Startpris |