Spetsglas. Glas med rikt slipad dekor samt glas, sengustavianskt, med spår av förgyllning. De mindre med enstaka fotnaggar. (Höjd 8-17)
350 SEK | 2020-12-04 02:12 |
300 SEK | 2020-12-05 20:56 |
100 SEK | Startpris |