Olja på duk, fiskebod. Signerad och daterad 80. Uppklistrad på pannå. (28x36)
Tidigare proveniens familjen Nydqvist, grundare till företaget Nohab, Nydqvist & Holm AB, Trollhättan, Villa Elfhög. Sedan genom arv inom familjen.
2 900 SEK | 2020-12-06 11:44 |
2 800 SEK | 2020-12-06 08:56 |
950 SEK | 2020-12-04 15:05 |
650 SEK | 2020-12-03 19:41 |
350 SEK | 2020-12-03 15:47 |
300 SEK | 2020-12-02 22:56 |
100 SEK | 2020-12-02 22:04 |
100 SEK | Startpris |