Olja på duk, "Ullkardning". Signerad och daterad 53. (60x58)
Tidigare proveniens familjen Nydqvist, grundare till företaget Nohab, Nydqvist & Holm AB, Trollhättan, Villa Elfhög. Sedan genom arv inom familjen.
13 500 SEK | 2020-12-06 11:51 |
13 000 SEK | 2020-12-06 11:58 |
5 600 SEK | 2020-12-06 11:42 |
5 200 SEK | 2020-12-05 23:47 |
5 000 SEK | 2020-12-06 11:12 |
4 600 SEK | 2020-12-06 07:59 |
3 400 SEK | 2020-12-05 17:42 |
2 300 SEK | 2020-12-03 17:11 |
2 100 SEK | 2020-12-03 16:22 |
1 500 SEK | 2020-12-03 10:19 |
900 SEK | 2020-12-03 07:27 |
200 SEK | 2020-12-02 20:25 |
100 SEK | Startpris |