Olja på duk, amor med pilbåge. Osignerad. I samtida ram. Ställvis något krackelerad. (43x34)
4 200 SEK | 2020-12-06 12:18 |
4 000 SEK | 2020-12-06 12:12 |
2 500 SEK | 2020-12-06 01:49 |
2 100 SEK | 2020-12-04 17:07 |
1 400 SEK | 2020-12-03 20:28 |
1 100 SEK | 2020-12-03 17:27 |
750 SEK | 2020-12-03 13:25 |
650 SEK | 2020-12-03 10:00 |
600 SEK | 2020-12-03 07:38 |
300 SEK | 2020-12-02 23:29 |
200 SEK | 2020-12-02 20:24 |
100 SEK | Startpris |