Olja på träskiva, sommarlandskap med hus och syren. Signerad. Tidigare utställd vid Prins Eugens Waldemarsudde. (23x32)
6 000 SEK | 2020-12-06 11:44 |
5 800 SEK | 2020-12-06 11:55 |
5 000 SEK | 2020-12-06 10:03 |
4 200 SEK | 2020-12-05 19:10 |
2 700 SEK | 2020-12-04 12:04 |
2 500 SEK | 2020-12-03 21:10 |
2 000 SEK | 2020-12-03 12:11 |
1 200 SEK | 2020-12-03 10:28 |
1 100 SEK | 2020-12-03 05:05 |
650 SEK | 2020-12-02 23:04 |
100 SEK | 2020-12-02 20:17 |
100 SEK | Startpris |