Olja på duk, skogsbild med stuga. Signerad och daterad 74. Uppklistrad på pannå. Smärre färgbortfall. (23x36)
Tidigare proveniens familjen Nydqvist, grundare till företaget Nohab, Nydqvist & Holm AB, Trollhättan, Villa Elfhög. Sedan genom arv inom familjen.
2 900 SEK | 2020-12-06 12:04 |
2 800 SEK | 2020-12-06 08:57 |
1 900 SEK | 2020-12-06 11:21 |
800 SEK | 2020-12-04 16:15 |
800 SEK | 2020-12-04 17:50 |
700 SEK | 2020-12-04 16:06 |
550 SEK | 2020-12-03 19:40 |
350 SEK | 2020-12-02 21:20 |
100 SEK | 2020-12-02 21:08 |
100 SEK | Startpris |